Equus Apartments

 – rozpoczynamy sprzedaż apartamentów

w Dolnym Sopocie


Miło nam poinformować, iż w ręce INApartments powierzona została sprzedaż apartamentów w inwestycji Equus Apartments. Z przyjemnością dopisujemy tę kameralną inwestycję w Dolnym Sopocie do naszego portfolio i zapraszamy serdecznie do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą.

Lokalizacja

Dolny Sopot to miejsce atrakcyjne nie tylko pod względem turystycznym, ale stanowiące również komfortową przestrzeń do życia. Zielone otoczenie i tereny spacerowo – rekreacyjne, bliskość plaży i Zatoki Gdańskiej, niska zabudowa sąsiadujących secesyjnych kamienic – typowa eklektyczna atmosfera tej części Sopotu czyni z niej prawdziwą oazę spokoju.

Styl życia miłośnika wrażeń.

Jednocześnie, parę kroków stąd do centrum tętniącego życiem kurortu – liczne restauracje, puby, kluby wabią tłumy gości swoimi atrakcjami od kulinariów po muzykę… Wrażeń jest tu z pewnością pod dostatkiem, zwłaszcza w sezonie letnim. Molo z przepiękną mariną, Ergo Arena, Hipodrom – a wszystko o krok – umożliwiają styl życia, o którym marzy niejeden miłośnik intensywnych wrażeń – jazda konna, wyścigi, rejsy po zatoce czy koncerty na Ergo Arenie. Z łatwością można znaleźć się tu w centrum wydarzeń.

Inwestycja

Sama inwestycja oferuje 2, 3 i 4 – pokojowe, komfortowe przestrzenie mieszkalne o podwyższonym standardzie. Swą nowoczesną, aczkolwiek stonowaną bryłą spójnie wpisuje się w rytm architektoniczny eklektycznego Sopotu, a niewysoka – 3 piętrowa zabudowa lekko komponuje się z okoliczną zabudową i wszechobecną zielenią. Do dyspozycji mieszkańców będzie obszerna podziemna hala garażowa.

Apartamenty

Każdy apartament, zgodnie z wolą inwestora został zaprojektowany z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich wygodzie, przy użyciu tylko materiałów najwyższej jakości. Położono tu nacisk na jakość i subtelną elegancję architektoniczną. Przestrzenne pomieszczenia, z dużymi przeszkleniami zadbają o komfort mieszkańców i odpowiednią ilość światła dziennego, co pozytywnie wpłynie na samopoczucie oraz jakość wypoczynku.

Ponadto do dyspozycji mieszkańców – sauna mokra i sucha wraz ze strefą wypoczynkową oraz salą wielofunkcyjną, która posłuży jako komfortowe miejsce spotkań – zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych.

Więcej informacji na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie dedykowanej inwestycji

www.equus.com.pl oraz na stronie INApartments Properties w naszym portfolio inwestycji.